Персональний
кабінет
Департамент
Соціальної
Політики

Часті запитання

 1. Що потрібно зробити для того щоб отримувати повідомлення про призначену субсидію електронною поштою
 2. Мета створення персонального кабінету soc.if.ua
 3. Чи містить «Персональний кабінет» розрахунки від всіх комунальних підприємств міста і якщо ні, то чому?
 4. Я не знаходжу свою адресу чи особовий рахунок. Чому?
 5. Чи можу я подивитись дані про борги по особі, яка мене цікавить і чи не порушує це закон про захист персональних даних?
 6. Як часто оновлюється інформація в персональному кабінеті?

Що потрібно зробити для того щоб отримувати повідомлення про призначену субсидію електронною поштою
Необхідно пройти процедуру реєстрації в особистому кабінеті. Вказати вірний E-Mail до якого є доступ і який не заблоковано українськими провайдерами (наприклад mail.ru) та проставити в налаштуваннях відмітку "Надсилати E-Mail"
Мета створення персонального кабінету soc.if.ua
Головне призначення персонального кабінету інформувати про призначені субсидії.
Також «Персональний кабінет» містить інформацію тих підприємств, які виявили бажання прийняти участь в проекті "Муніципальний Дата-центр" та заключили угоду з Департаментом соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. Оновлення балансу відбувається в режимі реального часу з використанням інформаційної системи "Муніципальний Дата-центр"
Чи містить «Персональний кабінет» розрахунки від всіх комунальних підприємств міста і якщо ні, то чому?
«Персональний кабінет» містить інформацію тих підприємств, які виявили бажання прийняти участь в проекті "Муніципальний Дата-центр" та заключили угоду з Департаментом соціальної політики виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради. На даний момент підключено більшість великих підприємств міста Івано-Франківськ:

 • КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія»
 • ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»
 • КП «Івано-Франківськводоекотехпром»
 • ПрАТ "АТП-0928"
 • ДП "Автоколона 2222"
 • КП "Дирекція замовника"
 • ТОВ "Станіславська теплоенергетична компанія"
 • ТОВ "Управляюча компанія Профсервіс"
 • ТОВ "Громадська управляюча компанія"
 • ТОВ "Балтія-Сервіс"
 • ПВКФ "Ролекта"
 • ОСББ "Весняна оселя"

Підприємства що надають тільки інформацію, яку необхідно для призначення субсидії, але не надають розрахунків

 • ПАТ «Івано-Франківськгаз»
 • ПАТ «Прикарпаттяобленерго» (в тому числі Лисецький район електромереж)

Система відкрита для інших підприємств міста, запрошуємо до співпраці ОСББ і управителів житловим фондом.
Я не знаходжу свою адресу чи особовий рахунок. Чому?
Підчас реєстрації в особистому кабінеті, чи при додаванні нової послуги, потрібно вказати свій рахунок в одному з комунальних підприємств учасників проекту та адресу. Тільки при співпадінні всіх цих даних система надає можливість Вам переглядати стан розрахунків за комунальні послуги та призначені субсидії.
Уважно перегляньте список вулиць. Портал використовує саме ту адресу, що і підприємство – надавач послуг. Можливо назва вулиці містить скорочення, наприклад вулиця Богдана Хмельницького може також називатись «вул. Хмельницького» або «вул. Б.Хмельницького». Для швидкого пошуку можна набирати першу літеру з назви вулиці.
Чи можу я подивитись дані про борги по особі, яка мене цікавить і чи не порушує це закон про захист персональних даних?
Підчас реєстрації в особистому кабінеті, чи при додаванні нової послуги, потрібно вказати свій рахунок та адресу. Тільки якщо всі ці дані співпадають система надає можливість переглядати стан розрахунків та здійснювати платежі. У випадку багаторазового невдалого підбору цих даних система автоматично блокує такого користувача мережі Інтернет. Ми прикладаємо максимум зусиль для уникнення випадків несанкціонованого доступу до персональних даних.
Як часто оновлюється інформація в персональному кабінеті?
Частота оновлення інформації залежить від можливостей інформаційної системи підприємства – надавача послуг. Зазвичай період оновлення інформації про вартість послуги, пільгову компенсацію та субсидію відбувається один раз на місяць до 15 числа наступного місяця за звітним. Затримка в більшості випадків пов’язана з очікуванням проведення остаточних нарахувань. ДМП "Івано-Франківськтеплокомуненерго" поновлення інформації здійснює в ручному режимі інколи із запізненням до 2-х місяців. В розділі порталу «Комунальні послуги» перед сумою заборгованості (чи переплати) вказано станом на яке число вона зафіксована.